Moederdag filmpakket WINACTIE

10 mei is het zover… Moederdag! Dat willen wij natuurlijk niet overslaan. Dus mocht je totaal niet aan een cadeautje hebben gedacht, dan bieden wij uitkomst. Wij hebben namelijk een mooi Moederdag filmpakket voor je klaar liggen. Welke moeder wil er nou niet heerlijk bankhangen met de Blu-rays van Confessions of a Shopaholic en Sex and the City 2?

Nu is natuurlijk jouw vraag hoe je kans maakt op deze twee heerlijke films? Dat hebben we heel makkelijk gemaakt.
Ga naar onze Facebookpagina, LIKE het bericht van de actie én laat in een reactie weten waarom juist jouw moeder het pakket verdient.

Let op:
De actie loopt tot en met 3 mei 2015, waarna wij ons uiterste best doen om het filmpakket voor (of uiterlijk op) Moederdag bij jou op de deurmat te krijgen.

Natuurlijk geldt deze actie ook voor de moeders die zichzelf een leuk filmpakket gunnen!

P.S.
Vergeet niet onze pagina te liken (geen voorwaarde voor de winactie)

25 april, 2015