WINACTIE Clown in A Cornfield

Quinn en haar vader verhuizen naar het saaie Kettle Springs, maar wat ze niet weten is dat deze plek al jaren onder spanning staat. Sinds de Baypen-fabriek afbrandde, is de gemeenschap verdeeld geraakt. Aan de ene kant de volwassenen, die koste wat kost hun oude normen en waarden willen herstellen. Aan de andere kant de jongeren die gewoon plezier willen maken en zo snel mogelijk uit Kettle Springs willen vertrekken. De nachtmerrie begint pas echt wanneer Frendo, de clownmascotte van Baypen, probeert het verrotte stel jongeren uit te roeien. Frendo is terug. En hij komt niet om te lachen.

Clown in A Cornfield is vanaf 14 augustus in de bioscoop te zien.

Met dank aan Independent Films mogen wij twee setjes vrijkaarten weggeven, met daarbij een paar sokken. Wil jij een setje bemachtigen? Dat hebben we heel makkelijk gemaakt. Laat je gegevens achter en geef antwoord op de volgende vraag:
Wie is de auteur van het gelijknamige boek waarop deze film werd gebaseerd?

Let op:
De actie loopt tot en met 18 juli. Daarna nemen wij contact op met de winnaars, die wij zo snel mogelijk de vrijkaarten en sokken zullen toesturen. Om mee te doen aan deze prijsvraag dien je woonachtig te zijn in Nederland.

P.S.
Wil jij op de hoogte blijven van de laatste acties, recensies en artikelen?
LIKE ons op Facebook
VOLG ons op Twitter
VOLG ons op Instagram

11 augustus, 2025

Trailer