WINACTIE The Curse of Oak Island
Januari staat ook dit jaar weer in het teken van Mystery Season en de release van het elfde seizoen van The Curse of Oak Island waar de Lagina broers het 227 jaar oude mysterie van Oak Island proberen op te lossen mag daarin natuurlijk niet ontbreken. Voor de Canadese kust, in Nova Scotia, ligt Oak Island. Eeuwenlang wordt er al beweerd dat er in de bodem van dit mysterieuze eiland de meest bizarre schatten begraven liggen. Dit seizoen komt wel heel dichtbij, er zijn namelijk in Europa verschillende historische ontdekkingen gedaan die verband houden met het Oak Island-mysterie. De zoektocht gaat verder op dinsdag 9 januari elke week om 20.30 uur op The HISTORY Channel in het epische elfde seizoen van de documentaireserie The Curse of Oak Island, een van de populairste series op de Amerikaanse televisie, aldus Forbes.
Over The Curse of Oak Island seizoen 11:
Voor de kust van Nova Scotia bevindt zich een klein eiland dat bekend staat als een groot mysterie.. In de jaren 1700 werden er ’s nachts vreemde lichten opgemerkt en de persoon die er onderzoek naar deed verdween. Uiteindelijk vonden een paar kinderen die naar het eiland roeiden een merkwaardige inkeping in de grond. Met deze ontdekking startte een zoektocht die tot op heden voortduurt en waarbij iedereen betrokken is geweest, van Franklin D. Roosevelt tot John Wayne.
De gebroeders Lagina uit Michigan houden zich al langere tijd bezig met het mysterie. Oudere broer Rick Lagina is geobsedeerd door het ontrafelen van de geheimen van het eiland, dus gaf zijn broertje en Texaanse olieman Marty Lagina een fortuin uit om toegang tot het eiland te kopen. Tegenwoordig helpt een groeiend team van experts – “The Fellowship of the Dig” – waaronder de befaamde Nederlandse theoreticus Corjan Mol, de broers bij hun speurtocht om het mysterie te ontrafelen.
Deze zomer zullen ze dieper dan ooit in de buidel tasten om te graven en nieuwe technologie in te zetten. Dit zou het antwoord op al hun vragen kunnen zijn, maar niet zonder obstakels. Het eiland zou vervloekt zijn. Er is een oude legende die zegt: “7 zullen er sterven voordat de schat gevonden wordt.” De Lagina’s zijn zich volledig bewust van het dodental tot nu toe… 6.
In samenwerking met The HISTORY Channel mogen wij ter aankondiging van het nieuwe 11e seizoen van THE CURSE OF OAK ISLAND het (Engelstalige) boek The Curse of Oak Island van Randall Sulivan weggeven. Wil jij dat boek bemachtigen? Laat jouw gegevens achter én geef antwoord op de onderstaande vraag:
Er zijn vele verhalen bekend over wat er in de geldput verborgen zou zijn. Welke schat zou jij er hopen te vinden?
Let op:
De actie loopt tot en met 16 januari. Daarna nemen wij contact op met de winnaar en gaan wij ons uiterste best doen om het boek bij de winnaar op de deurmat te krijgen. Om mee te doen aan deze prijsvraag dien je woonachtig te zijn in Nederland.
P.S.
Wil jij op de hoogte blijven van de laatste acties, recensies en artikelen?
LIKE ons op Facebook
VOLG ons op Twitter
VOLG ons op Instagram